Producenci
Kawa Venetico 0

Producentem kawy Venetico jest niewielka rodzinna firma z tradycjami sięgającymi czasów przedwojennych, a dokładnie roku 1910, kiedy to Alessandro Sicilia, pradziadek obecnego właściciela firmy otworzył palarnię.

Kawa Venetico, to starannie przygotowywany produkt, z najlepszych dostępnych ziaren z plantacji z całego świata, bez użycia powszechnych w dzisiejszych czasach masowych procesów produkcyjnych, tak aby jego jakość była jak najlepsza. Stosowanie obecnie przez firmę receptur i technik spisanych przez założyciela, sprawia, że Caffee Venetico jest wyjątkowa.

Firma jest mocno zorientowana na klienta, zdobycie jego zaufania i zadowolenia z oferowanego produktu. Cechuje ją profesjonalność, niezawodność i troska o jakość oraz dobrą cenę wytwarzanej kawy.

Wytwarzana we włoskim mieście Padwa, znajdującym się pięknym regionie Wenecja Euganejska, zwanym powszechnie Veneto. Strzeliste Dolomity, piaszczyste plaże Adriatyku i kurorty wschodniego wybrzeża Jeziora Garda to wizytówka regionu.

Do najwspanialszych zabytków Padwy należą: bazylika Św. Justyny z relikwiami św. Macieja Apostoła i św. Łukasza Ewangelisty, bazylika Św. Antoniego, kościół Eremitów i kaplica Scrovegni.

Padwa dała Kościołowi kilkunastu świętych i błogosławionych, ale największą dumą miasta jest il Santo, czyli św. Antoni. Bazylika jemu poświęcona, jego grób i relikwiarz, przyciągają rzesze pielgrzymów z całego świata.

Św. Antoni jest patronem osób i rzeczy zaginionych, Lizbony, Padwy, franciszkanów, antoninek, licznych parafii, kościołów i bractw, dzieci, górników, małżeństw, narzeczonych, położnic, ubogich i podróżnych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl